NOWOŚĆ ! PROFESJONALNY AUTOMAT DO CZYSZCZENIA

Po roku testowania możemy zaprezentować nowy model maszyny do czyszczenia filtrów DPF o nazwie MDM-2 Jest to maszyna przeznaczona do czyszczenia filtrów która nie wymaga obsługi pracownika w procesie prania. Po zapięciu filtra maszyna automatycznie czyści filtr , przeprowadza analizę przepustowości filtra w (mbar) sama suszy. Po wypraniu maszyna sama się wyłącza proces prania i suszenia.
Automatyczny proces prania zapewnia dużą oszczędność na kosztach związanych z obsługa maszyny w trakcie mycia.
Nasza technologia AutoCLEAN , instalujemy w dwóch obudowach maszyn które produkujemy.

17 sprzedanych maszyn, 1700 wypranych DPF

Maszyny wyprodukowane przez nas pracują bezawaryjnie u naszych klientów na terenie całej Europy. Sami zajmujemy się czyszczeniem filtrów dla klientów, dlatego wiemy jakie modernizacje i ulepszenia wprowadzać do naszych urządzeń.

Przedstawiamy innowacyjną maszynę do czyszczenia filtrów cząstek stałych, której jesteśmy producentem.

Nasze profesjonalne urządzenie zapewnia odzysk pierwotnej sprawności filtra DPF do 98%, pozwalając tym samym zaoszczędzić na kosztownej naprawie lub wymianie. Aktualnie odchodzi się od metody wypalania DPF w piecu, co nie było skuteczną metodą i problem bardzo szybko powracał. Wszystko, co musisz zrobić, to umieścić filtr w naszym urządzeniu, wcisnąć przycisk START i poczekać, aż cykl zakończy się. Po wszystkim wystarczy przekazać czysty filtr klientowi.

Montaż filtra:

Do montażu filtra cząstek stałych wykorzystujemy ramię pneumatyczne na zaciskane tuby, które są dostępne w pięci rozmiarach. Można również stosować flansze o różnych wielkościach i średnicach.

Odpływ i dopływ

Wodę można podpiąć do zasilania z rury zasilającej, a odpływ do kanalizacji. W baku wanny umieszczony jest czujnik poziomu wody, który na ekranie dotykowym pokazuje jej stan. Na zdjęciu widoczna jest dmuchawa, której funkcją jest pomiar przepływu filtra oraz suszenie po myciu.

Filtrowanie

W baku wanny piorącej umiejscowiony jest osadnik na najgrubszy osad, dodatkowo znajdują się tam: filtr przed pompą wody i dwa filtry sznurkowe, których zdjęcie znajduje się obok. Rozwiązanie to jest najtańsze i najskuteczniejsze w filtrowaniu wody i oleju.

Mycie filtra DPF 

przy pomocy płynu i technologii przepływu turbulętnego, czyszczenie filtra jest w 99% skuteczne. Zastosowana automatyka umożliwia sterowanie takimi etapami jak impuls, siła oraz częstotliwość uderzeń. Czujniki ciśnienia pokazuje nam początkowe ciśnienie przed myciem i ciśnienie po myciu w jednostkach (mbar). Pomiary można wydrukować( drukarka w komplecie) .

Szybkość mycia

Operator maszyny ma pełną dowolność w sterowaniu impulsami uderzeń wody oraz czasem impulsów. Opcja ta pozwala na wyczyszczenie filtra już w 15 minut, co znacząco wpływa na dynamikę pracy. Dodatkowo istnieje możliwość sterowania siłą przepływu wody. W automacie , wszystkie procesy przeprowadza komputer.

W urządzeniu można czyścić wszystkie rodzaje filtrów cząstek stałych samochodów osobowych, ciężarowych i busów. Otwierany dach umożliwia czyszczenie dużych elementów mierzących nawet do 3 m.

Dwa modele urządzeń , gdzie :
1 Model gdzie pole robocze wanny to 116cm x 58 cm
2 Model gdzie pole robocze wanny to 116 cm x 69 cm
Składa się ona z osadnika i zbiornika głównego. Pojemność wanny wynosi 130 litrów.
Można umieścić wszystkie rodzaje DPF , z uwzględnieniem DPF euro 6 .

Do każdej zakupionej u nas maszyny otrzymasz 10 litrów specjalnego płynu do mycia filtrów DPF

 

Tuby mocujące.

Tuby mocowane na rurę 1/2 ” o wymiarach: 40, 45, 51, 55, 60 .

Flansze do zapinania DPF
Flanges for fastening DPF